• Kasım

    13

    2019
  • 1184
  • 0
Küften Nasıl Kurtulurum?

Küften Nasıl Kurtulurum?

Yaşam alanlarında pek çok sağlık sorununa neden olan , küften nasıl kurtulurum araştırması yapılmaktadır. Bu konuda evin nemli bölgelerinde, mutfakta ya da halılarda beklenmedik zamanlarda küf oluşabilir. Alerjik reaksiyonların yanı sıra astım ataklarına neden olan nem ve küf oluşumları, hızlı önlem alınmadığı zaman ahşap ve kumaşlara da kalıcı zarar vermektedir. O halde küften korunma yolları konusunda gerekli aksiyonların alınması her zaman önemlidir.Bu konuda nemeson enjeksiyon uygulaması %100 çözüm sağlamaktadır.

Küf Neden Ortaya Çıkar?

Küf genelde yüksek ısı, nem ve oksijen nedeniyle oluşmaktadır. Tüm yıl boyunca yaşam alanındaki ısının istenilen seviyede tutulması da oldukça güçtür. Bu nedenle yaşam alanlarının periyodik olarak temizlenmesi çok önemlidir. Ayrıca nemi tamamen kontrol altına almak için profesyonel nem kurutma firmalarından yararlanmanız gerekecektir. Nem kurutma cihazlarının faydası vardır ancak kesin çözüm değildir.

Küften nasıl kurtulurum konusunda alınması gereken ilk aksiyon, nemin kontrol altında tutulmasıdır. Evinizde ciddi bir küf sorunu yaşanıyorsa daima hava filtresi kullanılmalıdır. Ayrıca ortamın temiz hava ile dolması çok önemlidir. Bu nedenle sabah uyandıktan hemen sonra odaları havalandırmanız doğru olacaktır. Yorgan ve çarşaflar da bu süreçte mutlaka havalandırılmalıdır. Ayrıca küf, az havalandırılmış yerlerde daha çok fazla ortaya çıkar. Dolaplar, tuvalet, mutfak ve bodrum katlarında rutubet oluşumunun artması, alanlardaki eşyaların çürümesine neden olur.

Duvardaki Küften Nasıl Kurtulurum?

%100 çözüm sağlayan enjeksiyon uygulamamız ile küften kurtulabilirsiniz

Yaşam alanlarının köşe bölgelerinin yanı sıra duvarda da küf oluşumları gözlemlenebilir. Duvar yüzeylerinin nemlenmesiyle yaşanan bu durum ayrıca yalıtım sistemindeki eksik uygulamalar nedeniyle de yaşanmaktadır. Öncelikle firmamız nem ve rutubet oluşumuna karşı yeni çözümlerle uzun yıllardır çalışmalarını sürdürmektedir. Nemeson’ uygulaması sayesinde kalıcı sonuçlarla karşılaşırken aynı zamanda uzun vadede yeni bir rutubetin önüne geçebilirsiniz. Uygulamamız 10 yıl garanti kapsamındadır

Duvardaki küften nasıl kurtulurum sorusuyla ilgili olarak öncelikle temizlik beziyle küflü bölgeyi kapsamlı bir şekilde silebilirsiniz. Daha sonra temizlenen bölgeyi zımparalamalı ve ardından da çamaşır suyuyla temizleyebilirsiniz. Bu süreçler elbette geçici çözümlerdir. %100 rutubetten kurtulmak için mutlaka firmamızla iletişime geçmeniz gerektiğini unutmayın. Ayrıca penceresi olmayan ve nem oranı yüksek olan odalar için havalandırma sistemleri kurulmalı, odalar arasındaki sıcaklık oranı da dengede tutulmalıdır.

Rutubet Çözüm Uygulamaları Hakkında Bilgiler
Rutubet Sorununuzmu var?

Rutubet sorunu yaşanan her yüzeyi profesyonel kadromuz, Türkiyede 10 yıl garantili tek uygulama ile Rutubet, Nem ve Küf sorununuz hemen çözelim , İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Tırakya ve tüm Ege bölgesine hizmet vermekteyiz. Rutubet Çözüm Uygulamarı hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeter

© Telif hakkı 2019 Nemeson Gizlilik Politikası Tasarım TUF Host