• Eylül

    20

    2019
  • 3415
  • 0
Rutubet Önleyici Malzemeler

Rutubet Önleyici Malzemeler

Rutubet oluşumu yaşam alanlarındaki eşyalardan insan sağlığına kadar pek çok olumsuz etkiyi bir arada getirmektedir. Bu yüzden rutubet önleyici malzemeler her zaman merak konusu olmuştur. Elbette bu konuda yapılacak farklı uygulamalar da bulunmaktadır. Ancak firmamızın ve ürünümüzün güvenilirliğinden yararlanarak rutubet oluşumunu engelleyebilirsiniz.

rutubetli alanda 20 yıl etkili

Rutubet Önleyici Malzemeler Nelerdir?

Günümüzde çok sayıda rutubet önleyici uygulama bulunmaktadır. Ancak bunlar arasında kalitesi kanıtlanan ürünlerin kullanılması gerekir. İlk olarak yaşam alanlarınızda ya da iş yerlerinizde nem ve rutubeti engellemek için firmamızla iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Almanya’dan ithal ettiğimiz ürünümüz Türkiye’deki tek olan , nem, rutubet ve küfü yok eden uygulamadır..

Firmamız bugüne kadar yüzlerce projede hizmet vermiş ve en kaliteli rutubet önleyici malzemeler konusunda müşteri memnuniyetini sağlamıştır. Öncelikle sızdırma yöntemiyle su yalıtımı ve rutubet uygulaması sunan firmamız bodrum ve zemin katlarda daha çok görülen rutubete karşı en uygun çözümleri sunar. Nem ve rutubet her zaman yapı elemanlarını tahribata uğratır. Bu yüzden binaların inşası sırasında kullanılması gereken malzemeler ile beraber bu sorununa kalıcı bir çözüm bulabilirsiniz.

Rutubetin Yapı Malzemelerine Zararları

Rutubet, beton yapılarda korozyona neden olur. Bununla beraber donatı korozyonunu hızlandırır. Daha çok bodrum katlarında yaşanan bu sorunlarla beraber sıva dökülmesi ve boya kabarması gibi durumlarla karşılaşılır. Firmamız bu konuda iç ve dış cephede uygulanabilen ürünler sayesinde su bazlı ve kokusuz olarak üretilmektedir. Yaşam alanlarında da kullanılabilen bu ürün, duvarların en küçük gözeneklerine kadar temas edebilmektedir.

Nemeson, en iyi rutubet önleyici malzemeler kategorisinde ilk sıradadır. Bu nedenle kalıcı sonuçlar sunar. Hızlı uygulanabilen bu ürün oldukça ekonomiktir.

Toprakla temas halinde olan ve rutubet görülen sıva, briket, beton, delikli ve dolu tuğla ile gazbeton gibi uygulamalarda da kullanabileceğiniz Nemeson sayesinde daha sağlıklı bir şekilde yaşamınızı sürdürebilirsiniz. Bu ürün sayesinde artık herhangi bir rutubet ya da nem oluşumu gözlenmezken ekstra bir uygulamaya gerek kalmamaktadır. Firma olarak ihtiyacınız olan her türlü rutubet giderici uygulamayı sizlerle paylaşırken her zaman müşteri memnuniyeti kapsamında hizmet vermeyi sürdürüyoruz. Marmara ege ve trakya bölgelerine hizmet verebilmekteyiz.

Rutubet Çözüm Uygulamaları Hakkında Bilgiler
Rutubet Sorununuzmu var?

Rutubet sorunu yaşanan her yüzeyi profesyonel kadromuz, Türkiyede 10 yıl garantili tek uygulama ile Rutubet, Nem ve Küf sorununuz hemen çözelim , İstanbul, Bursa, Ankara, İzmir, Tırakya ve tüm Ege bölgesine hizmet vermekteyiz. Rutubet Çözüm Uygulamarı hizmetlerimizden faydalanmak için bizimle iletişime geçmeniz yeter

© Telif hakkı 2019 Nemeson Gizlilik Politikası Tasarım TUF Host